Poilsis Palangos centre – Palanga Centrum

Ramios jūsų atostogos – mūsų tikslas!

Norime pasidžiaugti kad galime jums pasiūlyti kokybišką poilsį Palangoje jau 9 metus. Tikime, kad jūs ieškote tinkamos vietos Palangoje, ramių ir puikių atostogų prie jūros. Mes visada pasiruošę jums padėti! Atėjo laikas pasiūlyti visiems atostogaujantiems Palangoje daug labiau kokybišką poilsį ir apgyvendinimą. Todėl nusprendėme ieškotis naujo pastato, kur būtų galima tinkamai aptarnauti kiekvieną svečią. Ir radome puikią vietą, kur nuo 2018 metų pradedame veikti su geresniu aptarnavimu ir poilsio kokybe, bei didesniu komfortu. Taip atsirado Palanga Centrum.

Nuomojame kambarius Palangos centrinėje miesto dalyje. Turime dviejų, trijų, keturių vietų ir šeimyninius kambarius su atskirais patogumais. Visi kambariai su privačiu dušu ir wc, švarūs ir tvarkingi, prižūrime tvarką nuolatos, visada stengiamės dėl svečių tinkamo poilsio. Apgyvendiname grupes, stovyklas ir turime jums galimybę vesti mokymus ir konferencijas tam skirtoje salėje.

Kiekvieną dieną Palanga Centrum kolektyvas pasirūpins kiekvienu gyventoju kiek įmanoma labiau, nes jūs esate mums svarbūs! Padėsime visada atsakyti į visus klausimus, informuoti apie miesto renginius ir lankytinas vietas. Aptarnavimo aukšta kokybė – mūsų pagrindinis tikslas. Mes siekiame, jog būtumėm jūsų draugas ir vasaros tradicija. Rinkitės teisingą vietą poilsiui!

Palanga Centrum vizija

Mūsų ateities vizija – įrengti atskirą vaikų žaidimo kambarį, pramogų, sporto ir mankštos erdvę, mini konferencijų salę su visa įranga, pirtį su sūkurine vonia, teikti maitinimo paslaugas ir tapti jaukiu viešbučiu Palangoje. Tikime, jog greitu metu pavyks viską įgyvendinti. O kol idėjos vystomos, kviečiame apsilankyti pas mus, kur suteiksime jums puikų aptarnavimą ir tikrą poilsį Palangoje. Mes jau dirbame – jūsų Palanga Centrum komanda!

Pagarbiai,

PALANGA CENTRUM komanda

www.palangacentrum.lt
info@palangacentrum.lt

Tel.: 8 616 33999

Palanga Centrum HOTEL

Rezervuoti internetu

Atvykimas:

Išvykimas:

Suaugusieji:

Vaikai (virš 2m):


 

 

Ieškoma…

Įveskite savo duomenis

0

Nuolaidos kodas

 

Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį žemiau esančiame lauke ir spustelėkite „Taikyti“.

 

 

Discount:

Rezervacijos suvestinė

Dėkojame Jums už užsakymą! Patvirtiniame, kad gavome Jūsų mokėjimą ir kątik išsiuntėme patvirtinimą Jums paštu su šia informacija:

Dėkojame Jums už užsakymą! Kątik išsiuntėme Jums visą informaciją paštu su šia informacija:

Išvykimas: Pakeisti
Nakvynių skaičius
Suaugusieji: Pakeisti
Vaikai (virš 2m): Pakeisti
Apgyvendinimas: Pakeisti
Apgyvendinimo kaina:

Į kainą įskaičiuota:
Papildomų pasirinkimų kaina:
Kupono suma:
Nuolaidos suma:

Avanso suma:

Viso kaina:

Iki susitikimo!

Iki susitikimo!
Mokėjimas

Pasirinkite mokėjimo būdą:Avansą arba visą sumą už nakvynę galėsite apmokėti vėliau, tolimesnę užsakymo informaciją gausite el. paštu. Norint, kad rezervacija būtų patvirtinta, apmokėti reikia per 1 dieną. Viso suma yra

Bus apmokėta

Bus apmokėta

Žemiau įveskite išsamią mokėjimo kortelės informaciją.

 

Saugūs ir apsaugoti mokėjimai, užšifruoti SSL

Vykdoma…

Prašome atidžiai dar kartą pasitikrinti savo užsakymą, ar viskas teisingai pažymėta, prieš spaudžiant „Užsakyti“