Poilsis Palangos centre – Palanga Centrum

Ramios jūsų atostogos – mūsų tikslas!

Norime pasidžiaugti kad galime jums pasiūlyti kokybišką poilsį Palangoje jau daugiau kaip 10 metų. Tikime, kad jūs ieškote tinkamos vietos Palangoje, ramių ir puikių atostogų prie jūros. Mes visada pasiruošę jums padėti! Atėjo laikas pasiūlyti visiems atostogaujantiems Palangoje daug labiau kokybišką poilsį ir apgyvendinimą. Todėl nusprendėme ieškotis naujo pastato, kur būtų galima tinkamai aptarnauti kiekvieną svečią. Ir radome puikią vietą, kur nuo 2018 metų pradedame veikti su geresniu aptarnavimu ir poilsio kokybe, bei didesniu komfortu. Taip atsirado Palanga Centrum.

Nuomojame kambarius Palangos centrinėje miesto dalyje. Turime dviejų, trijų, keturių vietų ir šeimyninius kambarius su atskirais patogumais. Visi kambariai su privačiu dušu ir wc, švarūs ir tvarkingi, prižūrime tvarką nuolatos, visada stengiamės dėl svečių tinkamo poilsio. Apgyvendiname grupes, stovyklas, turime jums galimybę vesti mokymus ir konferencijas tam skirtoje erdvėje.

Kiekvieną dieną Palanga Centrum kolektyvas pasirūpins kiekvienu gyventoju kiek įmanoma labiau, nes jūs esate mums svarbūs! Padėsime atsakyti į visus jūsų klausimus, informuoti apie miesto renginius ir lankytinas vietas. Aukšta aptarnavimo kultūra ir kokybė – mūsų pagrindinis tikslas. Mes siekiame, jog būtumėm jūsų jauki vasaros tradicija. Rinkitės teisingą vietą poilsiui!

Palanga Centrum vizija

Mūsų ateities vizija – įrengti atskirą vaikų žaidimo erdvę, pramogų, sporto ir mankštos zoną, mini konferencijų salę su visa įranga, pirtį su sūkurine vonia, teikti maitinimo paslaugas ir tapti jaukiu viešbučiu Palangoje. Tikime, jog greitu metu pavyks viską įgyvendinti. O kol idėjos vystomos, kviečiame apsilankyti pas mus, kur suteiksime jums puikų poilsį Palangoje. Mes jau dirbame – jūsų Palanga Centrum komanda!

Pagarbiai,

PALANGA CENTRUM komanda

www.palangacentrum.lt
info@palangacentrum.lt

Tel.: 8 616 33999

Palanga Centrum HOTEL